Serwis Internetowy Kiermaszek.com  oraz jego strona angielskojęzyczna PolishSites.com są stronami przeznaczonymi do publikacji ogłoszeń i reklam od osób prywatnych jak i firm dla Polonii w USA. Strona jest zaawansowanym portalem ogłoszeniowym umożliwiającym szybkie i łatwe dodanie ogłoszenia, uaktualnienie, przedłużenie w czasie oraz intuicyjne wyszukiwanie ogłoszeń po kategorii jak i ich lokalizacji. Ułatwia to szybkie przesortowanie i znalezienie ogłoszenia lub firmy w interesującym nas okręgu  (np: USA→ New York→ Queens,). Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych (telefon komórkowy, Pad) .

Zasady dodawania ogłoszeń* na portalu Kiermaszek.com oraz PolishSites.com

1.Użytkownik może dodać tylko jedno takie samo ogłoszenie*.

2.Ogłoszenie można dodać tylko do kategorii której ogłoszenie* dotyczy.

3.Zabrania się dodawania tego samego ogłoszenia do więcej niż jednej kategorii.

4.Zabronione jest umieszczanie ogłoszeń, reklam, wpisów, komentarzy sprzecznych z obowiązującym prawem USA. Zabrania się dodawania ogłoszeń* łamiących prawo federalne, stanowe oraz lokalne. Należy zwracać uwagę czy treść ogłoszenia nie łamie ogólnie przyjętych norm społecznych i obyczajowych.

5.    Ogłoszenia, reklamy, komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnej, obscenicznej, nieprawdziwej ani oszczerczej w stosunku do innych osób jak i grup osób oraz firm.

4.    Twórcy serwisu nie odpowiadają za treści opublikowanych ogłoszeń*, ani za ewentualne konsekwencje lub szkody materialne które mogły powstać pod wpływem publikacji ogłoszenia.

5.    Każde ogłoszenie* musi zawierać aktualny numer telefony (USA) wyjątek stanowią ogłoszenia w kategorii „ Poznajmy Się”.

6.    Twórcy serwisu Kiermaszek.com / PolishSites.com  nie zwracają nadesłanych ogłoszeń, tekstów oraz reklam.

7.    Twórcy serwisu będą monitorować dodawane ogłoszenia*  na portalu Kiermaszek.com / PolishSites.com zastrzegają sobie prawo do odmowy opublikowania ogłoszenia, reklamy,     wpisu bez podania przyczyny oraz zawiadomienia ogłoszeniodawcy jak również prawa do przeredagowania nadesłanych materiałów, to jest do :
-wykonania skrótów
-zmian w ich treści
-skasowania ogłoszeń* obraźliwych, wulgarnych lub wprowadzających w błąd innych użytkowników Portalu

8. Publikacja ogłoszeń* ich zasady i warunki mogą zostać zmienione bez podawania przyczyny oraz bez wcześniejszych zapowiedzi ze strony twórców portalu Kiermaszek.com / PolishSites.com

9.Użytkownik zamieszczający ogłoszenie* na stronach Kiermaszek.com /PolishSites.com wyraża zgodę na wykorzystywanie adresu e-mail podanego w formularzu jako e-mail kontaktowy. Wyraża również zgodę na wykorzystanie go do celów marketingowych i informacyjnych a w szczególności :

A. Wysłanie wiadomości na e-mail kontaktowy podany w formularzu ogłoszenia*:
– powiadomienia o dodaniu ogłoszenia*.
– powiadomienia o prośbie potwierdzeniu e-mailu ogłoszeniodawcy
– powiadomienia o zmianie treści ogłoszenia* przez ogłoszeniodawce
wygaśnięciu ogłoszenia* z upływem czasu.

B. Informacji o wprowadzanych ofertach oraz produktach portalu Kiermaszek.com / PolishSites.com jak i innych podmiotów za wyraźna zgoda twórców portalu .

C. Innych informacji handlowych oraz marketingowych portalu Kiermaszek.com / PolishSites.com oraz innych podmiotów za zgoda twórców portalu.

D. Zapytań, komunikatów lub informacji od portalu Kiermaszek.com oraz PolishSites.com lub innych podmiotów współpracujących z naszym portalem (tylko za zgodą Kiermaszek.com oraz PolishSites.com)

E. Zawiadomień o dostępnych produktach jakie są dostępne na portalu Kiermaszek.com oraz PolishSites.com

10.    Ogłoszenia* zostaną opublikowane na stronie portalu jako tekst bez polskich znaków.

11.     Ogłoszenia*  można dodawać do portalu za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie portalu

12.     Należy zachować ostrożność korzystając z usług osób oferujących prace, pośredników oraz     prywatnych osób. Portal Kiermaszek.com / PolishSites.com nie sprawdza wiarygodności     zamieszczanych ogłoszeń*

A. Należy sprawdzić czy posiada odpowiednie licencje, a spotkanie wyznaczyć w biurze tej instytucji.

B. Wszelkie Nadużycia należy jak najszybciej zgłosić odpowiednim instytucjom.

Ogłoszeń*/Ogłoszenie*/Ogłoszenia* – ogólne pojęcie ogłoszenia drobnego, wpisu na stronę, komentarza użytkownika, reklamy dodanej do portalu Kiermaszek.com lub PolishSites.com